ایرنا: سیمان خاش واحدبرتر حامی حقوق مصرف کنندگان سیستان وبلوچستان انتخاب شد

ایرنا: سیمان خاش واحدبرتر حامی حقوق مصرف کنندگان سیستان وبلوچستان انتخاب شد : عنوان 
1395/12/23 : تاریخ انتشار

خسرو جامعی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امروز یکشنبه در پنجمین مراسم تقدیر از بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی برتر حامی حقوق مصرف‌کنندگان با حضور مسئولان استانی، شرکت سیمان خاش برای پنجمین دوره متوالی به عنوان واحد صنعتی برتر حامی حقوق مصرف کنندگان انتخاب و مفتخر به دریافت تندیس و لوح تقدیر شد.
وی بیان کرد: بالاترین ارزش هر کالای تولیدی به رضایت مشتریان از کیفیت و قیمت مناسب آن است.
وی ادامه داد: تامین و توزیع بهنگام محصولات آن هم با کیفیت و قیمت مناسب، جزء وظایف اساسی تولید کنندگان است.
مدیرعامل شرکت تولیدی صنعتی سیمان خاش با تاکید بر اینکه حق ایرانیان استفاده از تولیدات ملی و داخلی است گفت: بنگاه‌های اقتصادی باید خدمات پس از فروش را به عنوان درآمد پنهان خود تلقی کنند و در همین زمینه، حمایت از حقوق مصرف‌ کننده نخستین وظیفه یک بنگاه اقتصادی است.
جامعی در رابطه با چگونگی انتخاب این شرکت به عنوان واحد برتر گفت: شرکت سیمان خاش با شناسایی خدمات ارزش آفرین برای مصرف کنندگان، سامانه های فروش و تحویل آنلاین را ایجاد و روش مراجعه حضوری و ثبت دستی را کاهش داده است.
وی افزود: اخذ گواهینامه های معتبر ملی و بین المللی، کسب تندیس و لوح های تقدیر از جشنواره های کشوری و استانی به واسطه درخشش عملکرد این شرکت در زمینه های مختلف، تداوم ارتقاء کیفی محصولات، برقراری قیمت عادلانه، تحویل به موقع محصول و ارائه مطلوب خدمات پس از فروش؛ سبب افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از محصولات استاندارد این شرکت شده است.
خاش در 185 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان و در مسیر ترانزیتی زاهدان- چابهار قرار دارد و کوه آتشفشان نیمه فعال تفتان «بام شرق ایران» در محدوده این شهرستان واقع شده است.