افلاک نیوز: ملکشاهی راد:کارخانه سیمان خرم آباد تعیین تکلیف می شود

افلاک نیوز: ملکشاهی راد:کارخانه سیمان خرم آباد تعیین تکلیف می شود : عنوان 
1396/01/26 : تاریخ انتشار

جلسه تعیین تکلیف کارخانه سیمان خرم آباد با حضور بازوند استاندار لرستان ، محمدرضا ملکشاهی راد و بیرانوندی نمایندگان خرم آباد و چگنی و خدری مدیرعامل کارخانه سیمان برگزار شد

محمد رضا ملکشاهی راددر گفتگوی اختصاصی با افلاک ورزشی   گفت :کارخانه سیمان خرم آباد یکی از پروژه هایی است که می توانست در جهت اشتغال جوانان خرم آباد تاثیرگذار باشد که بیش از 10 است همچنان معطل تصمیم درست مسئولان است . 

وی افزود:کارخانه ای که مجوز ساخت آن در سال 84 صادر و  عملیات اجرایی آن در سال 85 آغاز شده که قرار بود این کارخانه تا پایان سال 94 به بهره برداری برسد .

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : یکی از مشکلات در رابطه با تکمیل کارخانه سیمان خرم آباد اختلاف نظر هیئت مدیره کارخانه سیمان با بانک عامل آن یعنی بانک سپه است که در این جلسه مقرر شد خدری مدیرعامل کارخانه سیمان نسبت به افزایش سرمایه خود و دیگر تعهدات عمل کند و مشکل تسهیلات هم در جلسه ای که در هفته آینده با حضور چقازردی مدیرعامل بانک سپه کشور تشکیل می شود مورد حل و فصل قرار گیرد .

 یکی از اقدامات ملکشاهی راد نماینده خرم آباد و چگنی در سال 96 تعیین تکلیف کارخانه سیمان خرم آباد است که تکمیل و راه اندازی آن می تواند نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در منطقه داشته باشد