اعتدال شمال: مدیر عامل سیمان دیلمان:اگر کمکها ومدیریت فرماندار سیاهکل نبود، نمی توانستیم حتی یک متر از جاده اسپیلی..

اعتدال شمال: مدیر عامل سیمان دیلمان:اگر کمکها ومدیریت فرماندار سیاهکل نبود، نمی توانستیم حتی یک متر از جاده اسپیلی.. : عنوان 
1396/02/22 : تاریخ انتشار

درجلسه ای که با آیت اللهی رییس هیات مدیره،دکتر مجید مجیدپور مدیر عامل سیمان تهران، دکتر مقدم مدیر عامل سیمان دیلمان در دفتر فرماندار سیاهکل برگزار شد، دکتر مقدم ضمن ارایه گزارش عملکردی از کارخانه سیمان وچگونگی ارتقاء کمی وکیفی سیمان سبز دیلمان عنوان کرد: اگر کمکها ومدیریت فرماندار محترم سیاهکل نبود، نمی توانستیم حتی یک متر از جاده اسپیلی به گولک ( والاش ) را بازگشایی کنیم.
وی یکی از مشکلات این جاده را داشتن تعارضاتی با نهادهایی مانند منابع طبیعی وجهاد کشاورزی دانست و گفت :این جاده نزدیک به ۷کیلومتر بود که این ۷کیلومتر در مدت ۲سال حتی یک متر پیشروی نداشت .

وی افزود: اما از مرداد ماه سال گذشته با تدابیر ی که  فرماندار سیاهکل دراین مورد اندیشید، توانستیم ظرف مدت یک سال ،۷کیلومتر ازاین جاده را احداث کنیم وبه مراحل پایانی احداث این جاده نزدیک شدیم .

وی خاطر نشان کرد : فقط دربعضی از نقاط با مشکلاتی منجمله تملک زمینهای شخصی افرادی مواجه هستیم که بامبلغ باقیمانده که شرکت ایمدرو باید آن را پرداخت کند که اگر آن مبلغ تامین شود کار احداث این جاده تاپایان مرداد سالجاری به اتمام میرسد.

مقدم ادامه داد : درهمین زمینه دکتر آیت اللهی رییس هییت مدیره کارخانه سیمان تهران ویکی از وزرای اسبق صنایع در دولت آیت الله خامنه ای طی تماس تلفنی که با آقای کرباسچی معاون وزیر صنعت ومعدن تجارت ورییس سازمان توسعه ونوسازی معادن ایران داشتند ،مشکل احداث این جاده با ایشان درمیان گذاشتند ،که مبلغ باقیمانده که رقم قابل توجهی بود و بایستی شرکت ایمدرو به افرادی که صاحبین زمین درمسیر احداث جاده والاش هستند پرداخت میشد که باتماس تلفنی ایشان ، برای حل این معضل اقدام شد وآقای کرباسچی قول مساعد و دستور اقدام لازم رادادند وبااین جلسه پربار امیدواریم تاپایان مرداد کار احداث جاده مهم اسپیلی به کارخانه سیمان را به اتمام برسانیم و بتواند یک نوید خوبی باشد برای مردم بخش دیلمان باشد .وی گفت : همچنین از قیر رایگانی که برای احداث این جاده تعلق میگیرد و نسبت به پیشرفت کار این قیرهاتناوب و اختصاص پیدا میکند برخوردار شویم.