خبر: اخذ نشان عالی تولید ملی در دوران رکود اقتصادی توسط شرکت سیمان صوفیان

خبر: اخذ نشان عالی تولید ملی در دوران رکود اقتصادی توسط شرکت سیمان صوفیان : عنوان 
1396/03/20 : تاریخ انتشار

روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان، این مراسم از سوی مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران و با حضور نمایندگانی از مجلس شورای اسلامی ومسئولین دولتی ، به جهت ارج نهادن به خدمات ملی بنگاههای اقتصادی در بحرانهای سالهای گذشته وتجلیل از مدیران متنخب کشور با اهداء نشان عالی تولید ملی برگزار گردید.

گفتنی است از بین شرکت های حاضر در این مراسم، شرکت سیمان صوفیان تنها شرکت سیمانی بوده که با اتکاء به مدیریت و پرسنل کارآمد، موفق به اخذ این نشان عالی گردیده است.

مهندس رحمانی مدیرعامل شرکت سیمان صوفیان ضمن خاطر نشان ساختن مشکلات موجود در زمان رکود به لحاظ تولید و فروش در صنعت سیمان کشور گفت ؛ فراز و نشیب اقتصادی پدید آمده سبب گردید شرکتهای قدرتمند با تکیه بر دانش و همت تیم فنی کارآزموده بخوبی از بحران ها عبور نمایند و در این بین شرکت سیمان صوفیان توانست ضمن گذار از چالش های اقتصادی خدمات خود را حفظ و ارتقاء دهد.
وی افزود : سیمان صوفیان با همت پرسنل تلاشگر ، صبور، فهیم و همچنین مدیران مجرب برسختی ها فائق آمده و علیرغم تمام مشکلاتی که از ابتدای سال گریبان صنعت سیمان را گرفته بود، توانست پایان سال خوبی را رقم زده و افق امیدبخشی را ترسیم نماید و طبق ارزیابی های بعمل آمده مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران جزو شرکت های برتر انتخاب بشود و نشان عالی تولید ملی را از آن خود نماید