خبر: شرکت سیمان صوفیان در سومین همایش بین المللی کیفیت به عنوان برگزیده انتخاب شد

خبر: شرکت سیمان صوفیان در سومین همایش بین المللی کیفیت به عنوان برگزیده انتخاب شد : عنوان 
1396/04/17 : تاریخ انتشار

از روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان، این شرکت در سومین همایش بین المللی کیفیت با رویکرد رونمایی ازمحصولات درجه یک بنگاه های اقتصادی عنوان کیفیت برتر را کسب نمود. گفتنی است این همایش با بررسی کیفیت و پایش تحولات اقتصادی و اجتماعی کشور و با هدف اجرای برنامه های مدون جهت افزایش آگاهی جامعه در مصرف محصولات مرغوب ، بهبود فضای کسب و کار و توسعه و تحقق اقتصاد دانایی محور , همچنین در راستای طرح تحول و استقرار رویکرد نوین استاندارد سازی، با نگرشی جدید روز سه شنبه ۱۳ تیر ماه ۱۳۹۶ در تهران، بزرگراه چمران، مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.
این همایش با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد دولتی ،وزارت صنعت معدن تجارت، سازمان ملی بهره وری ، استاندارد، انجمنهای کیفیت، حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان،سازمان توسعه منابع انرژی،خانه صنعت و معدن ، انجمن حامیان استاندارد و کیفیت، اتاق ایران وفرانسه و شرکتهای برتر در زمینه کیفیت برگزار شد.

مهندس رحمانی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان در خصوص این همایش اظهار داشت: «همایش کیفیت» ابزاری است برای اندازه گیری شاخص های مرغوبیت یک محصول و ایجاد بستری برای تبادل اندیشه و ارائه راهکار عملی و کاربردی به جهت توسعه و ارتقاء استاندارد کیفیت محصولات وخدمات و نمادی برای ارج نهادن به زحمات مدیران و آگاهی مصرف کنندگان از محصولات درجه یک در کشور. ایشان با یادآوری اینکه کیفیت باید سرلوحه کارهای تولید قرار داده شود افزود :اصلی ترین شاخه رضایت مشتریان داشتن کیفیت بالا می باشد .

همچنین آقای دکترحقوقی مدیر تضمین کیفیت جامع شرکت سیمان صوفیان در خصوص لزوم استفاده از محصولات داخلی گفت : چنانچه تولید کنندگان موضوع کیفیت را در اولویت کارهای خود قرار بدهند، مصرف کنندگان از صنایع داخلی استقبال کرده و همچنین بازارهای صادراتی رشد و رونق خوبی خواهند داشت