خبر: میزبانی سیمان قاین از کودکان و نوجوانان مراکز بهزیستی شهرستان قاینات

خبر: میزبانی سیمان قاین از کودکان و نوجوانان مراکز بهزیستی شهرستان قاینات : عنوان 
1396/05/15 : تاریخ انتشار

همزمان با دهه کرامت وبه منظور آشنایی هر چه بیشتر فرزندان این سرزمین با واحدهای تولیدی صنعتی و ارتباط با جامعه بعنوان یک موضوع مهم در آینده ، جمعی از فرزندان مراکز نگهداری تحت پوشش اداره بهزیستی قاینات شامل : (غدیر ، ضیایی ،امیدهای فردا واحسان اسمانی ) از کارخانه سیمان قاین بازدید کردند .

این کودکان و نوجوانان درقالب یک گردش علمی و با توجه به حس کنجکاوی و جستجوگر خود با نحوه تولید سیمان آشنا شدند . در این بازدید، فرزندان علاوه بر بازدید از خط تولید و توضیحات کارشناسان با برگزاری مسابقات کودکانه ،جذاب و به یادماندنی لحظات شادی را در دهه کرامت وشب میلاد امام مهربانی ها حضرت امام رضا (ع) گذراندند .

از آنجایکه کمک و توجه به نیازمندان جامعه و کودکان بی سرپرست همواره توصیه ائمه اطهار( ع ) بوده و این مهم در تعالیم اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی جایگاه ویژه ای دارد; این کودکان توسط مدیر کارخانه ،جانشین مدیر کارخانه و مدیران و پرسنل شرکت سیمان مورد دلجویی و محبت قرار گرفتند
این بازدید با استقبال خوب فرزندان روبرو شد و پس از احسان ناهار، در جمع مدیران و کارکنان شرکت سیمان قاین هدایایی از سوی شرکت سیمان وب انک ملی شعبه سیمان قاین به رسم یاد بود به هریک از این فرزندان اهداگردید.