خبر: بازدید سفیر و رایزن بازرگانى ایران در تانزانیا از غرفه سیمان خاش در نمایشگاه صنعت ساختمان این کشور

خبر: بازدید سفیر و رایزن بازرگانى ایران در تانزانیا از غرفه سیمان خاش در نمایشگاه صنعت ساختمان این کشور : عنوان 
1396/05/25 : تاریخ انتشار

از روابط عمومی شرکت سیمان خاش، مدیرعامل این شرکت ضمن اشاره به اینکه در دومین روز از نمایشگاه صنعت ساختمان تانزانیا (Buildexpo) جناب آقای فرهنگ، سفیر ایران و جناب آقاى دهقان، رایزن بازرگانى ایران در تانزانیا از غرفه سیمان خاش بازدید داشتند عنوان داشت: نمایشگاه صنعت ساختمان تانزانیا (Buildexpo)، نمایشگاه برتر آفریقا و مهمترین رویداد صنعت ساختمان در این منطقه محسوب می شود. این نمایشگاه در آخرین دوره خود به بهترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان جهانی، فرصتی را برای ورود به یکی از بازارهای دارای رشد جهان فراهم کرده است.

خسرو جامعی افزود: شرکت سیمان خاش جهت توسعه صادرات خود همواره بدنبال یافتن جایگاهى براى فروش محصولات تولیدى در کشورهاى آفریقایى بویژه شمال و شرق آفریقا بوده است که نمایشگاه صنعت ساختمان تانزانیا با تحت پوشش قرار دادن بخش های مختلفی در ساخت و ساز شامل مصالح ساختمانی و ساخت ساز، پروفیل های ضدزنگ آلومینیومی، گرانیت، سرامیک، اتصالات و لوله و حفاری، ابزار و سخت افزارها؛ محل مناسبى جهت دستیابى به این هدف به شمار می رود.
مدیرعامل سیمان خاش گفت: در این نمایشگاه که به مدت ٣ روز در کشور تانزانیا برگزار گردید، غرفه دارانی از ۳۰ کشور و بازدیدکنندگانی از سراسر غرب و مرکز آفریقا حضور یافته و این فرصتی فوق العاده برای شرکت سیمان خاش جهت معرفی و بازاریابی در چندین کشور را در یک زمان بوجود آورد.

وى در پایان ضمن تشکر مجدد از دست اندرکاران حضور شرکتهاى تولیدى ایرانى در این نمایشگاه بویژه آقایان فرهنگ و دهقان، سفیر و رایزن بازرگانى ایران در تانزانیا، نسبت به حضور آن کارخانه در بازارهاى آفریقایى در آینده اى نزدیک، ابراز امیدوارى کرد.