خبر: سال گذشته ۳۴۶ هزار تن سیمان خاش به مناطق مختلف داخلی و خارجی کشور صادر شد

خبر: سال گذشته ۳۴۶ هزار تن سیمان خاش به مناطق مختلف داخلی و خارجی کشور صادر شد : عنوان 
1396/05/29 : تاریخ انتشار

با بیان اینکه توانمندی های شرکت سیمان خاش در قالب برپایی نمایشگاه صنعت ساختمان در کشور تانزانیا «Buildexpo» به نمایش گذاشته شده است، اظهار کرد: این نمایشگاه به مدت سه روز در کشور تانزانیا برگزار شده که در این نمایشگاه غرفه دارانی از 30 کشور و بازدید کنندگانی از سراسر غرب و مرکز آفریقا حضور دارند.

 وی با بیان اینکه نمایشگاه صنعت ساختمان در کشور تانزانیا فرصتی مناسب برای شرکت سیمان خاش برای حضور در چندین کشور را در یک زمان به وجود آورد، تصریح کرد: نمایشگاه صنعت ساختمان تانزانیا «Buildexpo» نمایشگاه برتر آفریقا و مهمترین رویداد صنعت ساختمان در این منطقه محسوب می شود.

جامعی با بیان اینکه 346 هزار تن انواع محصولات شرکت سیمان خاش سال گذشته به مناطق مختلف داخلی و خارجی کشور صادر شده است، اذعان کرد: شرکت سیمان خاش با شناسایی خدمات ارزش آفرین برای مصرف کنندگان، سامانه های فروش و تحویل آنلاین را ایجاد و روش مراجعه حضوری و ثبت دستی را کاهش داده است.

وی با بیان اینکه برنامه های شرکت سیمان خاش در حول محور اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید هدفگذاری شده است، اظهار کرد: خداوند را شاکریم در سال های متوالی به همت کارگران و کارکنان سخت کوش شرکت سیمان خاش توانسته ایم در عرصه تولید و توجه به کیفیت، فروش و صادرات و استاندارد از عملکرد موفق خود در ابعاد استانی، منطقه ای و ملی دفاع کنیم