ایسنا: شرکت سیمان خاش در نمایشگاه صنعت ساختمان تانزانیا موفق ظاهر شد

ایسنا: شرکت سیمان خاش در نمایشگاه صنعت ساختمان تانزانیا موفق ظاهر شد : عنوان 
1396/05/29 : تاریخ انتشار

سفیر ایران در کشور تانزانیا با اشاره به برگزاری نمایشگاه سه روزه صنعت ساختمان در این کشور گفت: شرکت سیمان خاش در بازارهای خارجی که با موفقیت همراه بوده در راستای محقق کردن شعار اقتصاد و تولید است.

به گزارش ایسنا-‌ فرهنگ در بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان تانزانیا بیان کرد: حضور ایران در بازارهای خارجی و کمک به توسعه صادرات اقدامی ارزشمند و در راستای عمل به توصیه‌های مقام معظم رهبری است.

دهقان رایزن بازرگانی ایران در تانزانیا نیز بیان کرد: شرکت مداوم سیمان خاش در نمایشگاه صنعت ساختمان تانزانیا و عرضه کردن محصولات با کیفیت سیمانی و ساختمان سازی ناشی از عملکرد موفق این شرکت است که با تمام توان در عرصه صادرات، بازاریابی و تولید محصولات کیفی به سربلندی و عزتمندی ایران می‌اندیشد.

مدیرعامل شرکت سیمان شهرستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: در قالب برپایی نمایشگاه صنعت ساختمان تانزانیا " Buildexpo " توانمندی‌های این شرکت به نمایش گذاشته شد.

خسرو جامعی بیان کرد: نمایشگاه صنعت ساختمان تانزانیا" Buildexpo " نمایشگاه برتر آفریقا و مهمترین رویداد صنعت ساختمان در این منطقه محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: نمایشگاه در آخرین دوره خود به بهترین تولیدکنندگان و صادر‌کنندگان جهانی، جایگاهی برای ورود به یکی از بازارهای دارای رشد جهان را ارائه می‌دهد.

جامعی افزود: شرکت سیمان خاش جهت توسعه صادرات خود همواره بدنبال یافتن جایگاهی برای فروش محصولات تولیدی در کشورهای آفریقایی بویژه شمال و شرق آفریقا بوده است که نمایشگاه صنعت ساختمان تانزانیا تحت پوشش قرار دادن بخش‌های مختلفی در ساخت و ساز شامل مصالح ساختمانی و ساخت ساز، پروفیل‌های ضدزنگ آلومینیومی، گرانیت، سرامیک، اتصالات و لوله و حفاری، ابزار و سخت‌افزارها محل مناسبی جهت دستیابی به این هدف به شمار می‌رود.

مدیرعامل سیمان خاش گفت: در این نمایشگاه که به مدت ٣ روز در کشور تانزانیا برگزار شد، غرفه دارانی از 30 کشور و بازدیدکنندگانی از سراسر غرب و مرکز آفریقا حضور یافته و این فرصتی فوق العاده برای شرکت سیمان خاش جهت اکتشاف در چندین کشور را در یک زمان بوجود آورد.

وی در پایان ضمن تشکر مجدد از دست اندرکاران حضور شرکت‌های تولیدی ایرانی در این نمایشگاه بویژه آقایان فرهنگ و دهقان، سفیر و رایزن بازرگانی ایران در تانزانیا‌ نسبت به حضور آن کارخانه در بازارهای آفریقایی در آینده‌ای نزدیک‌ ابراز امیدواری کرد.