خبر: انتخاب شرکت سیمان صوفیان به عنوان واحد نمونه فرآوری مواد معدنی استان آذربایجان شرقی

خبر: انتخاب شرکت سیمان صوفیان به عنوان واحد نمونه فرآوری مواد معدنی استان آذربایجان شرقی : عنوان 
1396/06/07 : تاریخ انتشار

روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان، خانه معدن استان آذربایجان شرقی از مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان، به عنوان دارنده واحد نمونه معدنی و صنایع معدنی در سطح استان آذربایجان شرقی با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آورد .

در بخشی از این لوح آمده است :

    در هر زمان استان آذربایجان شرقی به داشتن واحد های نمونه در استان چون واحد تحت امر حضرتعالی به خود می بالد. شرکت سیمان صوفیان در ارزیابی خانه معدن استان آذربایجان شرقی به عنوان واحد معدنی و صنایع معدنی نمونه در سطح استان شناخته شده است ضمن تبریک به جنابعالی و پرسنل شریف آن واحد موفقیت روز افزون برای آن مجموعه اقتصادی از خداوند متعال مسئلت می دارد.

مهندس رحمانی مدیرعامل شرکت سیمان صوفیان با اشاره به قرار گیری این شرکت در شرایط جغرافیایی مناسب عنوان نمود که با استعانت خداوند متعال، تلاش مضاعف همکاران زحمتکش کارخانه و همراهی و همدلی مقامات و مسئولین استان به رغم وجود رکود چندین ساله حاکم در صنعت سیمان، بحمدالله به جایگاه مناسبی در صنایع کشور دست یافته ایم.
مدیرعامل شرکت سیمان صوفیان افزود؛ سیمان بعنوان خمیرمایۀ سازندگی، نقش اساسی در رشد و بالندگی استان ایفا میکند. در تعریف کاربردهای جدید ، مصرف سیمان از جمله جایگزینی بتن به جای آسفالت در ساخت جاده ها؛ کمک شایانی به افزایش مصرف داخلی و توسعه صادرات این محصول و در نتیجه رشد بهتر اقتصادی استان را به همراه خواهد داشت.

در همین راستا آقای مهندس جواهری معاونت فنی شرکت افزود : سیمان صوفیان با بهره گیری از توان اجرائی نیروهای متخصص و متعهد بومی، استفاده از معادن غنی و سرشار خود ودر اختیار داشتن تجهیزات و دستگاههای تولید و آزمایشگاههای مجهز، مطابق با تکنولوزیهای روز دنیا، توانائی تولید انواع سیمانهای تیپ، سیمانهای آمیخته پوزولانی، سیمان های بـِلـِین بالا و کلینکر را داراست. و اخیراً سیمان مرکب (سیمان سبز ) و سیمان زودگیر رابه سبد محصولات خود افزوده است