ایمنا: تمرکز بیش از ۷۰ درصد زنجیره تامین صنعت سیمان کشور در اصفهان

ایمنا: تمرکز بیش از ۷۰ درصد زنجیره تامین صنعت سیمان کشور در اصفهان : عنوان 
1396/06/11 : تاریخ انتشار

رسول محققیان در مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه بین المللی سیمان، بازار، صادرات، تجهیزات اصفهان، با اشاره به اینکه اصفهان تنها استانی است که نمایشگاه صنعت سیمان را به شکل تخصصی و مستقل برگزار می کند، بیان داشت: این نمایشگاه در دیگر استان های کشور در قالب زیرگروهی از نمایشگاه صنعت ساختمان، برنامه ریزی و برگزار می شود.

وی افزود: استان اصفهان بیش از ۷۰ درصد زنجیره تامین صنعت سیمان کشور را در خود متمرکز دارد و بازار هدف این استان بهترین مامن برای برگزاری این نمایشگاه تخصصی بشمار می رود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان بیان داشت: امسال سومین دوره از نمایشگاه بین المللی سیمان را در استان اصفهان برگزار می کنیم، تاکید کرد: امیدواریم در این نمایشگاه صنعت سیمان کشور را با توان تخصصی خود به سمت افق های روشن و بالنده هدایت کنیم.وی ادامه داد: این نمایشگاه در کنار برگزاری رویدادهای علمی و آموزشی تلاش دارد تا با نگاه عمیق به مقوله هایی چون بازار، صادرات، تجهیزات، ماشین آلات و محیط زیست نگرش و مسیر مجموعه های فعال این عرصه را به سمت رویکردهای هر چه تخصصی تر به پیش ببرد.

محققیان بیان داشت: رمز رقابت در دنیای امروز استفاده از توان تخصصی و دانش، برخورداری از تکنیک های حضور در عرصه بین المللی و برندسازی است.

وی تصریح کرد: آشنایی شرکت های ایرانی با آخرین تکنولوژی روز دنیا در صنعت سیمان و بتن و ایجاد زمینه تبادل اطلاعات و تجربیات بین متخصصان و تولیدکنندگان بخش های مختلف این صنعت، مهمترین هدف برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی سیمان اصفهان است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان ابراز امیدواری کرد: با تعامل هر چه بیشتر تولیدکنندگان داخلی با فعالان عرصه اقتصاد دانش بنیان و شرکت های بین المللی بتوان اهداف این بخش را در پرتو شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به شکوفایی هر چه پربارتر اقتصاد ایران در عرصه جهانی برسیم.