جامع نیوز: افتتاح ناوگان حمل و نقل سیمان زابل با حمایت بانک توسعه صادرات

جامع نیوز: افتتاح ناوگان حمل و نقل سیمان زابل با حمایت بانک توسعه صادرات : عنوان 
1396/06/13 : تاریخ انتشار

جامع خبر(جامع نیوز) : ناوگان حمل و نقل سیمان زابل با ۵۰ کشنده اسکانیا که با تسهیلات بانک توسعه صادرات تامین مالی شده است، افتتاح و از خدمات این بانک تقدیر شد.

به گزارش جامع خبربه نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات، در آیین افتتاحیه این ناوگان که در هفته دولت صورت پذیرفت، آقای مهندس احسان فر مدیرعامل شرکت سیمان زابل از حمایتهای بانک توسعه صادرات به ویژه آقای دکتر صالح آبادی تشکر کرد.
همچنین در بخشی از مراسم نیز با تقدیم لوح تقدیر به رئیس شعبه زاهدان، از خدمات و حمایتهای این شعبه از بانک توسعه صادرات قدردانی شد.
شعبه زاهدان بانک توسعه صادرات با پرداخت ۱۷۰ میلیارد ریال از محل منابع بانک در دومرحله طی قرارداد فروش اقساطی اقدام به تامین مالی ناوگان حمل و نقل سیمان زابل کرده است.
واحد تولیدی کیسه‌های پلی پروپیلن و ناوگان حمل و نقل سیمان با سرمایه‌گذاری ۶۵۰ میلیارد ریال راه‌اندازی شده است.
کارخانه پلیمر پاکت پرند زاهدان تنها کارخانه تولید کیسه‌های پلی پروپیلنی شرق کشور است که محصولات این کارخانه در بسته‌بندی سیمان و مواد شیمیایی مورد استفاد قرار می‌گیرد.
این واحد تولیدی در شهرک صنعتی زاهدان در زمینی به مساحت ۷۵۰۰ مترمربع با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال احداث شده و زمینه اشتغال ۱۶۰ نفر را فراهم کرده است.
با توجه به شرایط بسیار مناسب واحد تولیدی سیمان سیستان در زمینه تولید و صادرات محصولات، تعداد ۵۰ دستگاه ماشین سنگین از نوع تریلی نیز با سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیارد ریال و به ناوگان حمل و نقل این شرکت افزوده شد که موجبات اشتغال ۱۰۰ نفر را نیز فراهم می سازد.