خبر: شرکت سیمان نهاوند واحد نمونه کیفی استان همدان شد

خبر: شرکت سیمان نهاوند واحد نمونه کیفی استان همدان شد : عنوان 
1396/07/22 : تاریخ انتشار

مدیرعامل شرکت سیمان نهاوند در این خصوص اظهار داشت: با توجه به اهتمام همیشگی شرکت سیمان نهاوند به تولید محصولات با کیفیت و به منظورکسب رضایتمندی مشتریان داخلی و خارجی، الزامات استاندارد داخلی و بین المللی توسط این شرکت اخذ شده است.
مهندس اکبری با اشاره به اخذ گواهینامه محصول اروپا (CE) و همچنین اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه ۱۷۰۲۵ توسط شرکت سیمان نهاوند، گفت: علاوه بر این، تولید انواع سیمان ۳۲۵-۱، ۴۲۵-۱، ۵۲۵-۱، نوع ۲، نوع ۵، پوزولانی وlow alkali، موجب شده است تا برند سیمان نهاوند به عنوان یک برند با کیفیت صادراتی نیز شناخته شود.

همچنین در این مراسم، از ایمان صلحی مدیر کنترل کیفی شرکت سیمان نهاوند در بخش معرفی مدیران نمونه کنترل کیفیت واحدهای تولیدی با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.
در ادامه بخوانید:  سهم قابل توجه کارخانجات سیمان همدان از واحدهای نمونه کیفی استاندارد در استان

مهندس صلحی در این خصوص اظهار داشت: این مهم با توجه به نمونه برداری های مداوم از محصولات تولیدی این واحد صورت گرفته که توسط سازمان استاندارد انجام شده است.

شرکت سیمان نهاوند واحد نمونه کیفی استان همدان شد

وی افزایش تنوع محصولات تولیدی، اقدام به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت آزمایشگاه ISO.IEC17025، ارائه طرح های پژوهشی و مطابقت کیفی تولیدات با تمامی الزامات سازمان استاندارد را از دیگر دلایل کسب این موفقیت ذکر کرد.

لازم به ذکر است پیش از این نیز شرکت سیمان نهاوند در سال های ۱۳۹۲، ۱۳۹۳ و ۱۳۹۵ موفق به دریافت تندیس واحد نمونه ی کیفی استاندارد در استان همدان شده است.