خبر: سیمان تیپ ۵٢۵-١ بعنوان جدیدترین محصول شرکت سیمان خاش معرفی شد

خبر: سیمان تیپ ۵٢۵-١ بعنوان جدیدترین محصول شرکت سیمان خاش معرفی شد : عنوان 
1396/07/22 : تاریخ انتشار

از روابط عمومی شرکت سیمان خاش، این نمایشگاه بعد از ظهر روز سه شنبه ٩۶/٠٧/١٨ با حضور معاون عمرانى استاندار، مدیرکل سازمان صنعت و معدن استان سیستان و بلوچستان، شهردار زاهدان و جمعى از مسئولین استان در محل نمایشگاه هاى بین المللى زاهدان افتتاح و از محصول جدید شرکت سیمان خاش با نام سیمان تیپ ۵٢۵-١ رونمایى گردید.

سیمان تیپ ۵٢۵-١ که از بالاترین مقاومت در این رده برخوردار است؛ حاصل تلاش چندماهه کارکنان شرکت سیمان خاش در واحدهاى تحقیق و توسعه، آزمایشگاه و تولید بوده و براى اولین بار است که در شرق کشور تولید میگردد.

شرکت سیمان خاش یکى از قدیمیترین کارخانجات استان سیستان و بلوچستان و اولین کارخانه تولید سیمان استان است که علیرغم واقع شدن در یکى از مناطق محروم کشور، با همت نیروهاى سختکوش بومى توانسته عنوان یکى از ١٠ واحد صنعتى برتر کشور از سوى سازمان صنعت و معدن، صنعت سبز کشور و رتبه برتر شرکتهاى زیرمجموعه شستا را در سال ٩۵ کسب نماید.

نمایشگاه صنعت ساختمان زاهدان که با استقبال بى نظیر تولید کنندگان و تامین کنندگان از سراسر کشور مواجه گردیده، تا پایان روز جمعه ٩۶/٠٧/٢١ دایر بوده و بازدید آن برای عموم آزاد است