پانا: میزان اشتغال نیروهای بومی در کارخانه سیمان خورموج نگران‌کننده است

پانا: میزان اشتغال نیروهای بومی در کارخانه سیمان خورموج نگران‌کننده است : عنوان 
1396/07/29 : تاریخ انتشار

به گزارش خبرنگار پانا بوشهر ، سید کمال‌الدین شهریاری اظهار داشت: در راستای بررسی وضعیت اشتغال نیروهای بومی و مشکلات کارخانه سیمان خورموج در محل فرمانداری دشتی و با حضور فرماندار، معاونت عمرانی، رئیس اداره کار و رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان دشتی و مدیران کارخانه سیمان خورموج نشست برگزار شد.

وی افزود: در این نشست مدیرعامل کارخانه سیمان شرحی از مشکلات پروژه را اعلام کرد و مقرر شد همه مسوولین دستگاه‌های اجرایی همکاری لازم را انجام دهند تا تلاش شود این کارخانه تا بهمن ماه امسال به بهره‌برداری برسد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در راستای تسهیل صادرات محصولات این کارخانه و امور ترابری مردم شریف این ناحیه، میزان یکصد میلیارد ریال جهت به‌سازی محور خورموج لاور از وزارت نفت تخصیص داده شده که طی یک مرحله زمانی جذب خواهد شد.

شهریاری عنوان کرد: در این نشست مقرر شد چارت سازمانی به همراه شرح شغل و شرایط عمومی و تخصصی این مشاغل در اسرع وقت به اداره کار و مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان دشتی اعلام شود تا در مهلت مقرر، نسبت به تامین و آموزش نیروی متخصص مورد نیاز کارخانه سیمان اقدام کنند.