تسنیم: کارخانه سیمان دورود باید نوسازی و بازسازی شود

تسنیم: کارخانه سیمان دورود باید نوسازی و بازسازی شود : عنوان 
1396/08/06 : تاریخ انتشار

استاندار لرستان با بیان اینکه نباید اجازه دهیم دودکش‌ها و چراغ‌های این کارخانه خاموش شود گفت: کارخانه سیمان دورود باید نوسازی و بازسازی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دورود، سید موسی خادمی ظهر امروز در حاشیه بازدید از برخی پروژه‌های شهرستان دورود در جمع خبرنگاران به نخستین سفر شهرستانی خود اشاره کرد و اظهار داشت: امروز با همراهی نماینده مردم دورود در مجلس شورای اسلامی، امام‌جمعه و برخی از مسئولان این شهرستان از تعدادی از پروژه‌های دورود در بخش‌های مختلف عمرانی، صنعتی و ورزشی بازدید کردیم که خوشبختانه اقدامات خوبی در حال انجام است.

وی به افتتاح یک مجموعه راه روستایی در شهرستان دورود اشاره کرد و افزود: کارخانه سیمان دورود نماد صنعت استان لرستان و یکی از یادگارهای خوب صنعت در این شهرستان است که نباید اجازه دهیم دودکش‌ها و چراغ‌های این کارخانه خاموش شود.

استاندار لرستان با تأکید بر اینکه کارخانه سیمان دورود باید نوسازی و بازسازی شود، عنوان کرد: بازدیدی از محل طرح احداث فاز جدید این کارخانه داشتیم  که برنامه آن جزء اولویت‌های کاری ماست و جایگزینی و بازسازی آن را انجام می‌دهیم.

وی در رابطه با پروژه کمربندی دورود نیز بیان کرد: پروژه کمربندی دورود پیشرفت فیزیکی خوبی دارد اما سرعت آن باید تسریع و  در آینده نزدیک به بهره‌برداری برسد، اگر برای برخی افراد یا کشاورزان مشکل به وجود آمده باید برای رفع آن تلاش کنیم.

خادمی تصریح کرد: دو مجموعه پرورش اسب و استخر شهرستان دورود نیز امروز با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی افتتاح شد.