خبر: شرکت سیمان ممتازان ۱۰ ساله شد

خبر: شرکت سیمان ممتازان ۱۰ ساله شد : عنوان 
1396/08/21 : تاریخ انتشار

همکاران ارجمند، خواهران و برادران گرامی، حتما آگاه هستند که کارخانه سیمان ممتازان به دهمین سال بهره‌برداری خود رسیده است. سیمان ممتازان در این ۱۰ سال، ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ تن کلینکر و جمعا ۱۰/۵۰۰/۰۰۰ تن کلینکر و سیمان تولید و به صنعت ساخت و ساز داخل و خارج از کشور تقدیم نموده است.

سیمان ممتازان با همت و اندیشه خیرخواهانه جمعی از سرمایه گذاران آگاه و خوشنام کرمانی که به سازندگی استان و اشتغال جوانان این سرزمین تاریخی علاقه دارند تاسیس شد و در سال۱۳۸۶، همچون نهالی شاداب و سرافراز از خاک تنیده کویر سر برآورد و به بیان زیبای نوشته شده بر تصویر روز افتتاح:
“سرانجام چراغ های تلاشمان کویر را روشن تر کرد تا ماه آسمان، تنها نباشد”
کارخانه سیمان ممتازان در این ۱۰ سال با هدایت و حمایت هیات مدیره محترم و تلاش دسته جمعی مدیران، مهندسین، تکنسین ها، کارمندان و کارگران عزیز و زحمت کش، در واحد های صف و ستاد، بالنده گردیده و هم اکنون علاوه بر تامین بخش مهمی از نیاز ساخت و ساز استان، منبع معشیت و تامین هزینه زندگی صدها خانواده در داخل و خارج از شرکت می باشد.
امیدواریم سازندگی و بالندگی همچنان پر خیر و برکت توسعه یافته و سیمان ممتازان همواره بزرگ و بزرگتر شود و سایه خود را بر سازندگی استان و اشتغال جوانان این مرز و بوم گسترش دهد.
اینک ضمن سپاس به درگاه خداوند و آرزوی سلامتی و توفیق برای بنیان گذاران و سهام داران شرکت، از همراهی ها و زحمات همه مدیران، روسا، سرپرستان، مسوولین و کارگران عزیز و زحمت کش خانواده بزرگ سیمان ممتازان، کمال تشکر و قدردانی را دارم.
ومن الله التوفیق
مدیر عامل سیمان ممتازان