خبر: شرکت سیمان هرمزگان به عنوان صادرکننده نمونه استانی در سال ۹۶ انتخاب شد

خبر: شرکت سیمان هرمزگان به عنوان صادرکننده نمونه استانی در سال ۹۶ انتخاب شد : عنوان 
1396/09/12 : تاریخ انتشار

از روابط عمومی و امور بین المل شرکت سیمان هرمزگان؛طی مراسمی با حضور معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه و تجارت ایران، استاندار هرمزگان و جمعی از مدیران استانی از شرکت سیمان هرمزگان بعنوان صادر کننده نمونه استانی تجلیل شد.

استاندار هرمزگان در بیست ویکمین همایش تجلیل از صادر کنندگان نمونه استان گفت:برنامه ریزی برای تولیدات و محصولات باید در راستای صادرات و صادرات محور باشد.

فریدون همتی افزود:تولیدات و محصولات صادرات محور باید از دو خصوصیت کیفیت و قیمت مناسب برخوردار باشندو روی این دو مقوله مهم باید بیشتر کارشود. وی با اشاره به اینکه باید همه استعدادهای بخش دولتی و خصوصی را در کنار هم قرار دهیم گفت:با هم افزایی بخش خصوصی و دولتی افزایش تولید محصولات هموار می شود که در این صورت اشتغال نیز افزایش خواهد یافت.

همچنین مدیر صادرات سیمان هرمزگان عوامل موثر در کسب این موفقیت را مدیون تصمیمات مدیریت عالی سازمان، مدیران و کارکنان متعهد و دلسوز شرکت دانست که مسیر بهبود و رشد فروش را به ویژه در بخش صادرات فراهم کرده اند
مهندس موسوی افزود:اتخاذ نگرش صحیح و راهبردی حضور در بازارهای جهانی از طریق محوریت صادرات باعث بهبود و ارتقای کیفیت محصولات گردید و سیمان هرمزگان توانست با تکیه بر اصل مشتری مداری و ارائه خدمات برتر و متمایز در امر صادرات رشد چشمگیری داشته باشد.

وی اضاقه کرد : شرکت سیمان هرمزگان توانست در شش ماهه اول سال ۱۳۹۶ حدود ۴۰۰ هزار تن از محصولات خود را در بازارهای صادراتی عرضه کند که با این حساب جزء سه شرکت برتر صادرکننده سیمان کشور محسوب میگردد.