خبر: تصویب عملکرد شرکت سیمان هرمزگان در مجمع عمومی سالیانه

خبر: تصویب عملکرد شرکت سیمان هرمزگان در مجمع عمومی سالیانه : عنوان 
1396/12/02 : تاریخ انتشار

روابط عمومی و امور بیم الملل شرکت سیمان هرمزگان، این مجمع روز سه شنبه ۲۴ بهمن ماه به ریاست مهندس بذری و نظارت آقایان ناصر آخوندی و مهرداد نعمتی و آقای مهدی باشتی مدیریت عامل شرکت به عنوان منشی جلسه تشکیل شد. در ابتدای این جلسه سعید خانی پور (معاون مالی شرکت سیمان هرمزگان) به بیان گزارش عملکرد شرکت برای سال مالی ۹۶ پرداخت.

در این جلسه که با حضور اکثریت صاحبان سهام تشکیل شد ،دکتر باشتی مدیر عامل سیمان هرمزگان در پیامی به همکاران گرامی موفقیت و تصویب عملکرد این شرکت در مجمع عمومی صاحبان سهام  را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

    با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما همکاران عزیز با کمال افتخار به اطلاع می‌رساند، برگزاری موفقیت‌آمیز و تصویب و درخشش عملکرد یکساله گذشته این شرکت در مجمع عمومی صاحبان سهام، یکبار دیگر موجبات غرورآفرینی و افتخار را برای مجموعه‌ عظیم سیمان هرمزگان فراهم آورد و بی شک این موفقیت بزرگ، مرهون الطاف الهی و تلاش بی وقفه و مؤثر شما همکاران صدیق و دلسوز بوده و جا دارد از جناب آقای رحمانزاده مدیر عامل اسبق شرکت و یکایک شما همکاران زحمت کش و دلسوز صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال برای تمامی عزیزان و همراهانی که عاشقانه به خدمت در سیمان هرمزگان و اعتلای ایران اسلامی می‌اندیشند، آرزوی سلامتی، تندرستی و توفیقات روزافزون در تعالی شرکت و تداوم خدمات‌رسانی هرچه بهتر در سال آتی را نماید.
    از کلیه مدعوین محترم اعم از ، مدیران محترم کارخانه ، اعضای محترم شورای اسلامی کار ، سهامداران محترم ، روسا و سرپرستان شرکت سیمان هرمزگان به خاطر حضور گرم و فعال در مجمع عمومی شرکت تقدیر و تشکر به عمل می آورم.

    مهدی باشتی
    مدیرعامل و عضو هیئت مدیره