خبر: انتخاب شرکت صنایع سیمان گیلان سبز به عنوان برند ماندگار

خبر: انتخاب شرکت صنایع سیمان گیلان سبز به عنوان برند ماندگار : عنوان 
1396/12/02 : تاریخ انتشار

روابط عمومی شرکت سیمان گیلان سبز، در این جشنواره،صنایع سیمان گیلان سبز به نمایندگی از صنعت سیمان کشور،هلدینگ کاوه پارس بنیاد مستضعفان،هلدینگ سیمان تهران،صنعت استان گیلان و شهرستان سیاهکل به عنوان برند ماندگار ایران انتخاب شد و تندیس جشنواره به آقای دکتر مقدم، مدیرعامل شرکت صنایع سیمان گیلان سبز و عضو هیات مدیره گروه صنعتی سیمان گیلان سبز اهدا شد.

همچنین آقایان دکتر مقدم مدیرعامل مجموعه، مهندس درویش مدیریت کارخانه و حاج آقا بیات مدیر منابع انسانی مجموعه صنایع سیمان گیلان سبز به عنوان چهره های ماندگار و مدیران نامدار کلاس جهانی برگزیده شدند.

سیمان گیلان سبز دیلمان جزو ۵ صنعت بزرگ استان گیلان و یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیمان با کیفیت جهانی در ایران می باشد و طی سالها بهترین تولید کننده با بالاترین کیفیت را به ایرانیان عرضه داشته است. این شرکت در سال ۱۳۹۲ در منطقه دیلمان شهرستان سیاهکل آغاز به کار کرد و در طول سالهای متمادی به کمک تیمی توانمند، شامل مدیران با تجربه، مهندسین مجرب و کارگران ماهر تندیس و گواهی نامه های داخلی و بین المللی را از بسیاری از نهادها در کارنامه خود دارد.
خوش نامی و محبوبیت برند سیمان دیلمان (سیمان گیلان سبز) به دلیل مشتری مداری و استانداردهای بالای کیفیت و نیز نوآوری در زمینه های تولیدی،محیط زیستی،مصرف انرژی و فروش محصولات می باشد. همچنین استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید سیمان نیز تائیدی بر اهمیت تولید محصول با کیفیت در این شرکت میباشد.