خبر: با اجرای فاز ۴ سیمان دورود می‌توان برای ۵۰۰ الی ۶۰۰ نفر اشتغالزایی کرد

خبر: با اجرای فاز ۴ سیمان دورود می‌توان برای ۵۰۰ الی ۶۰۰ نفر اشتغالزایی کرد : عنوان 
1396/12/02 : تاریخ انتشار

مجید کیان پور درباره اجرای فاز۴ سیمان درود، گفت: این پروژه یکی از مطالبات اصلی مردم دورود تلقی می‌شود که با اجرای آن می‌توان علاوه بر ایجاد فرصت‌های اشتغال از نظر اقتصاد صنعتی نیز وضعیت درود را بهبود بخشید.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اعطای تسهیلات ۱۰۰ میلیارد تومانی بانک رفاه کارگران، ۵۰میلیارد تومان بانک توسعه تعاون و ۲۴ میلیون یورو(ارزی) از بانک صنعت و معدن برای عملیاتی شدن این پروژه اقتصادی در  نظر گرفته شده است اما متاسفانه هنوز این پروژه به مرحله اجرایی نرسیده است بنابراین وزیر رفاه باید در این راستا اقدامات کاربردی و منطقی در پیش گیرند.

وی با بیان اینکه فاز ۴ سیمان درود در شرایطی اجرایی نشده که در سال ۹۳  این پروژه بسیار مهم کلنگ زنی شده است،گفت: با اجرای پروژه مذکور می‌توان برای ۵۰۰ الی ۶۰۰ نفر اشتغالزایی کرد.

کیان پور افزود: توسعه صنعت تقارن مناسبی با ایجاد فرصت‌های اشتغال و افزایش شاخص‌های اقتصادی استان دارد؛ بنابراین دولت باید با توجه به ظرفیت‌های هراستان، پروژه‌های نیمه‌کاره کلنگ‌زده را اجرایی کند.عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس یادآور شد: با سرعت بخشیدن به پروژه‌های اقتصادی می‌توان روند تولید را نیز در کشور به نحو اصولی و کارشناسی شده تقویت کرد.