برنا: فاز۴ سیمان درود پس از سه سال کلنگ زنی اجرایی نشده است

برنا: فاز۴ سیمان درود پس از سه سال کلنگ زنی اجرایی نشده است : عنوان 
1396/12/05 : تاریخ انتشار

به گزارش خبرگزاری برناازلرستان به نقل از خانه ملت ؛مجید کیانپور درباره اجرای فاز4 سیمان درود، گفت: این پروژه یکی از مطالبات اصلی مردم درود تلقی می‌شود که با اجرای آن می‌توان علاوه بر ایجاد فرصت‌های اشتغال از نظر اقتصاد صنعتی نیز وضعیت درود را بهبود بخشید.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اعطای تسهیلات 100 میلیارد تومانی بانک رفاه کارگران، 50میلیارد تومان بانک توسعه تعاون و ۲۴ میلیون یورو(ارزی) از بانک صنعت و معدن برای عملیاتی شدن این پروژه اقتصادی در  نظر گرفته شده است اما متاسفانه هنوز این پروژه به مرحله اجرایی نرسیده است بنابراین وزیر رفاه باید در این راستا اقدامات کاربردی و منطقی در پیش گیرند.

وی با بیان اینکه فاز 4 سیمان درود در شرایطی اجرایی نشده که در سال 93  این پروژه بسیار مهم کلنگ زنی شده است،گفت: با اجرای پروژه مذکور می‌توان برای 500 الی 600 نفر اشتغالزایی کرد.

کیان پور افزود: توسعه صنعت تقارن مناسبی با ایجاد فرصت‌های اشتغال و افزایش شاخص‌های اقتصادی استان دارد؛ بنابراین دولت باید با توجه به ظرفیت‌های هراستان، پروژه‌های نیمه‌کاره کلنگ‌زده را اجرایی کند.

عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس یادآور شد: با سرعت بخشیدن به پروژه‌های اقتصادی می‌توان روند تولید را نیز در کشور به نحو اصولی و کارشناسی شده تقویت کرد