کرمان آنلاین: سیمان کرمان پیشگام در عرصه ایفای تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی

کرمان آنلاین: سیمان کرمان پیشگام در عرصه ایفای تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی : عنوان 
1397/01/18 : تاریخ انتشار

پرسنل شرکت سیمان کرمان در اقدامی هماهنگ و خودجوش به کمپین ملی "نه به تصادفات "، آری گفتند.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، در طی مراسمی با حضور معاون سازمان جوانان هلال احمر کشور پرسنل گروه سیمان کرمان با امضای میثاق نامه به کمپین ملی "نه به تصادفات" پیوستند.
"علی گنج کریمی" معاون سازمان جوانان هلال احمر کشور در این مراسم ضمن تقدیر از مدیر عامل سیمان کرمان آقای«رحمانی» بپاس توجه ویژه به پذیرش و انجام مسئولیت‌های اجتماعی در مجموعه سیمان کرمان از این شرکت بعنوان الگوی سایر صنایع در پیوستن به کمپین ملی نه به تصادف اشاره کرد.
در ادامه " فلاح" مدیر عامل سازمان جمعیت هلال احمر استان کرمان به تاثیر این کمپین در کاهش سوانح جاده‌ای اشاره وبه اختصار به توضیح رسالت‌ها و دستاوردهای این سازمان خصوصا در ایام نوروز پرداخت.
همچنین "عزیزی" مدیر کارخانه سیمان بعنوان میزبان این مراسم نیزبه همکاری وهرگونه مساعدت سیمان کرمان در راستای اهداف عام المنفعه سازمان جوانان هلال احمر اشاره کرد و نظر به سهم سیمان کرمان در ناوگان حمل نقل جاده‌ای جهت توزیع محصولات خود از طریق شرکت‌های حمل و نقل تابع این مجموعه برلزوم عضویت و سرلوحه قراردادن میثاق نامه کمپین توسط کلیه رانندگان شبکه حمل و نقل سیمان کرمان تاکید کرد.
براساس این گزارش، در حاشیه این مراسم " رحمانی" مدیرعامل گروه صنایع سیمان کرمان که همواره توجه ویژه ای به پذیرش و انجام مسئولیت‌های اجتماعی از سوی سیمان کرمان داشته است، ابراز امیدواری کرد: بزودی اتاق هلال سیمان کرمان با حضور اکثریت پرسنل سیمان کرمان طبق ضوابط و خط مشی‌های سازمان جوانان هلال احمر کشور راه اندازی می‌شود.
به گزارش ایسنا، در این مراسم میثاق نامه کمپین ملی «نه به تصادفات» توسط پرسنل و مدیران گروه صنایع سیمان کرمان امضاء شد.