ایلنا: از انعقاد قرارداد فاینانس برقی‌سازی خط آهن گرمسار- اینچه برون تا بهره برداری از شرکت سیمان غرب آسیا

ایلنا: از انعقاد قرارداد فاینانس برقی‌سازی خط آهن گرمسار- اینچه برون تا بهره برداری از شرکت سیمان غرب آسیا : عنوان 
1397/03/19 : تاریخ انتشار

سیمان‌غرب‌آسیا که با هدف کمک به توسعه صنعتی و افزایش تحرک اقتصادی در منطقه و اجرای سیاست‌های حمایت از کالای ایرانی راه‌اندازی شده است برای 424 نفر به صورت مستقیم شغل به وجود آورده است.

افزایش سرعت و امنیت مسیرهای ریلی در ایران نیز از مهمترین اهداف قرارداد فاینانس برقی سازی خط آهن گرمسار- اینچه برون است که نوسازی و بهسازی زیرساخت‌های ارتباطی در صنعت حمل و نقل ریلی کشور را به دنبال دارد.

شرکت در نشست توسعه ریلی در استان مازندران با هدف پیگیری پروژه های اصلی و تعیین کننده توسعه صنعت ریلی این استان نیز از دیگر اقدامات انجام شده در اردیبهشت ماه بود. در این نشست بانک صنعت و معدن به عنوان بانک عامل در تامین مالی پروژه قطار سریع السیر تهران – شمال با مبلغ 4 میلیارد یورو معرفی شد.

سفر به استان خوزستان و بازدید از چند طرح بزرگ صنعتی از جمله پتروشیمی مسجد سلیمان و فولاد روهینا نیز با هدف بررسی روند پیشرفت طرح‌های تامین مالی شده توسط بانک صنعت و معدن و ارایه راهکار برای تقویت پروژه های صنعتی این استان انجام شد.

سفر به استان سیستان و بلوچستان و همراهی با معاون رییس جمهور در مراسم افتتاح نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی این استان و بازدید از چند طرح بزرگ صنعتی از جمله پلیمر پاکت پرند زاهدان، صنایع فلزی هامون سازه و کاشی و شنگار بلوچستان نیز از دیگر اقدامات انجام شده این بانک در اردیبهشت ماه بود.

بانک صنعت و معدن در اردیبهشت ماه میزبان برگزاری اولین مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 97 نیز بود.