خبر: سیمان سفید استهبان، واحد نمونه صنعتی استان فارس درسال ۱۳۹۷

خبر: سیمان سفید استهبان، واحد نمونه صنعتی استان فارس درسال ۱۳۹۷ : عنوان 
1397/05/06 : تاریخ انتشار

به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان سفید استهبان، در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن، که با حضور آقایان محسن صالحی نیا معاون امور صنایع وزیر صنعت و معدن ، و تبادار استاندار فارس و جمعی از مسوولان استانی برگزار گردید، کارخانه سیمان سفید استهبان به عنوان واحد نمونه صنعتی در سال ۱۳۹۷ در فارس برگزیده شد و لوح تقدیر و تندیس افتخار این مراسم را از آن خود کرد.

مدیرعامل سیمان سفید استهبان در بیان علت این موفقیت اظهار داشت: نتیجه تولید محصول با کیفیت، بررسی بازارهای منطقه، نیازسنجی و اقدامات انجام شده توسط تیم متعهد و با انگیزه و مدیران کارآمد مجموعه سیمان سفید استهبان، دستیابی به افتخارات امروز است. بهره مندی مجموعه سیمان سفید استهبان از حضور سرمایه گذاران جدید با تسلط کامل به صنعت سیمان و شناخت بازارهای صادراتی از جمله دلایلی است که تاثیر مستقیم بر درخشش امروز کارخانه سیمان سفید استهبان داشته است.

مهرزاد پورکریم، ضمن اشاره به وضعیت تولید و رکود برخی واحدهای صنعتی ، یکی از راه های خروج از رکود و رسیدن به رونق در حوزه های تولید و صنعت را تمرکز بر صادرات عنوان کردند.مهرزاد پورکریم، با اعلام اینکه مجموعه سیمان سفید استهبان از جمله مجموعه هایی است که همزمان موفق به اخذ ۸ استاندارد بین المللی شده است، می گوید: تولید سیمان فوق سفید برای اولین بار در ایران توسط این مجموعه صورت گرفته و وارد بازار شده است.

وی با بیان اینکه این واحد تولیدی سهم بسزایی در اشتغالزایی استان فارس داشته است به وجود نیروی کار متعهد در این واحد اشاره می کند و می گوید: یکی از افتخارات کارخانه سیمان سفید استهبان استفاده حداکثری از نیروهای بومی است.

برخورداری از مواد اولیه مرغوب، ماشین آلات پیشرفته تولید و آزمایشگاه های مجهز و بروز و همچنین پرسنل مجرب و توجه ویژه به نیازهای مشتری باعث شده محصولات تولیدی سیمان استهبان در منطقه کم نظیر باشد