ایلنا: کارگران سیمان تهران نگران امنیت شغلی خود نباشند

ایلنا: کارگران سیمان تهران نگران امنیت شغلی خود نباشند : عنوان 
1397/06/18 : تاریخ انتشار

به گزارش بولتن نیوز، یکی از کارگران کارخانه «سیمان تهران» با ابراز نگرانی از تعطیلی احتمالی یکی از خطوط کارخانه گفت: چند وقت است که کارخانه مشغول تعمیرات یکی از خطوط کارخانه است. اما درست زمانی که تنها ده درصد از تعمییرات کارخانه مانده بود؛ به کارگران گفته شد این خط دیگر مقرون به‌صرفه نیست و می‌خواهند خط را تعطیل کنند.

این کارگر در ادامه گفت: دلیلی که به کارگران گفتند این است که دیگر این خط هزینه و فایده‌اش باهم نمی‌خواند و می‌خواهند خط را از رده خارج اعلام کنند. به سایر بخش‌ها هم گفتند فعلا هر قطعه‌ای که نیاز دارند را می‌توانند از دستگاه‌های خط ما باز کنند.

اما عباس عبدالله زاده (رئیس شورای کار کارخانه سیمان تهران) با دادن اطمینان به کارگران برای عدم تعطیلی خطوط کارگران گفت: به تمام کارگران اطمینان می‌دهم که هیچکدام از خطوط کارخانه تعطیل نخواهد شد و هیچ‌کس در این کارخانه قصد تعدیل نیروی کارگری را ندارد.

وی در ادامه تصریح کرد: موضوع خطوط ۴و۶ کارخانه سیمان به خاطر بحث آلایندگی که در تهران از پاییز بیشتر می‌شود از جانب محیط زیست همیشه مورد پیگیری بوده است. ما اخیرا با خرید غبارگیر بک‌گاز درصدد کاهش آلایندگی خطوط کارخانه سیمان برآمده‌ایم. اینکه تا امروز طول کشیده مربوط به بحث دلار و بالا رفتن ارز بوده است که با خریدی که اخیرا از جانب مدیریت کارخانه صورت گرفته است، جایی برای نگرانی نیست و خطوط به چرخه تولید ادامه می‌دهند