رادیوسهام:  حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان شد

رادیوسهام: حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان شد : عنوان 
1397/07/18 : تاریخ انتشار

پس از موافقت با استعفای بهرام سبحانی مدیرعامل اسبق فولاد مبارکه اصفهان، حمیدرضا عظیمیان سکاندار این مجموعه فولادی شد.

حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان شد

به گزارش رادیوسهام به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی،‌ با موافقت استعفای سبحانی، حمید رضا عظیمیان به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه انتخاب شد همچنین محمود اسلامیان به عنوان رییس هیئت مدیره و محمود اکبری مزرعچه و بهمن عیاررضایی نیز به عنوان اعضای هیئت مدیره این شرکت منصوب شدند.

حمیدرضا عظیمیان پیش از این “مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن”، “عضو هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه اصفهان” و ” عضو هیئت مدیره مجتمع پرشیا فلز” است.

وی همچنین دارای سوابق اجرایی در سمت “شهردار اصفهان” در سال‌های ۱۳۷۰ تا ۱۳۷۶، “عضو هیئت مدیره سیمان اصفهان”، “عضو هیئت مدیره سیمان نایین”، “عضو هیئت مدیره فولاد تکنیک” و ” عضو هیئت مدیره مجتمع صنایع قائم رضا” است.

ظرفیت تولید شرکت فولاد مبارکه اصفهان در حال حاضر  با رشد ۴۰درصدی به ۱۰.۳ میلیون تُن رسیده و تولید واقعی شرکت نیز افزایش ۳۸درصدی را در کارنامه دارد.راه اندازی ماشین ریخته گری فولاد(شماره ۵)، افتتاح کارخانه گندله سازی سنگان و راه اندازی توسعه فولادسازی و نورد پیوسته سبا از جمله اقداماتیاست که در  دوره مدیریت بهرام سبحانی انجام شده است