فرتاک نیوز: بازدید از کارخانه سیمان سامان

فرتاک نیوز: بازدید از کارخانه سیمان سامان : عنوان 
1398/08/13 : تاریخ انتشار

به گزارش فرتاک نیوز،

در این بازید که با حضور مهندس محسن دارابی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، مهندس غلامرضا جلالی؛ معاون امور صنعتی و تجاری سازمان پدافند غیرعامل کشور و جمعی از کارشناسان حوزه پدافند غیر عامل کشور برگزار شد، از خطوط تولید، واحد بسته بندی، ماشین آلات و نیز بخش معدن این واحد صنعتی بازدید به عمل آمد.

مهندس جلالی معاون امور صنعتی و تجاری سازمان پدافند غیرعامل کشور در این بازدید اظهار داشت : این واحد تولیدی در بیشتر حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری از توان داخلی استفاده کرده بنابراین تهدیداتی در این زمینه وجود ندارد.

معاون امور صنعتی و تجاری سازمان پدافند غیر عامل کشور تاکید کرد: سیمان سامان باید در زمینهR &D  نیز فعالیت های زیادی داشته باشد تا این سرمایه گذاری که در سایه مدیریت خوبی ایجاد شده به نتیجه مطلوب برسد.

وی در ادامه افزود: این واحد تولیدی باید در زمینه توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بهره گیرد تا بتواند واحدهای زیرمجموعه را نیز راه اندازی کند.

مهندس جلالی در پایان افزود: با توجه به تعدد کارخانجات سیمان در کشور تهدیدات جدی در این زمینه نداریم به خصوص در این واحد تولیدی اقدامات خوبی در این خصوص انجام شده بنابراین مشکلی نخواهیم داشت